logo z tekstem

doktor 124
Świadczymy usługi transportu dla naszych kontrahentów

Ankar-Trans Sp. z o.o.

ankar-trans

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalną obsługę transportową ładunków na terenie kraju, Europy.

Świadczymy usługi transportu dla naszych kontrahentów. Większość naszych klientów to stali zleceniodawcy.
Powierzone nam ładunki są ubezpieczone zgodnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego, co podwyższa jakość wykonywanych przez nas usług. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje i zezwolenia na przewóz ładunków.
Usługi transportowe realizowane są w stu procentach własnym taborem. Firma posiada do dyspozycji 4 zestawy marki Renault oraz solówka marki Mercedes. Transport wykonywany jest zgodnie z Konwencją CMR. Świadczone przez nas usługi realizujemy respektując wymagania obowiązujących przepisów prawnych a także wszystkie inne wymogi odnoszące się do naszej działalności.
Na jakość transportu ma duży wpływ własne zaplecze techniczne składające się z warsztatu naprawczego oraz świadczymy pomoc techniczną na drodze.
Korzystając z naszej floty mogą Państwo liczyć na:
- Uprzejmą obsługę klienta
- Nienaganny, czysty i w pełni sprawny samochód
- Wykwalifikowanych kierowców, którzy dzięki wiedzy i doświadczeniu sprostają wszystkim niewygodnym sytuacjom na drodze.
Zakres usług poszerzyliśmy o usługi spedycyjne oraz pomoc drogową Auto-holowanie samochodów osobowych i ciężarowych, wynajem ciągnika zastępczego, wynajem ciągników z kierowcą lub bez, wynajem całych zestawów wraz z kierowcą. Posiadamy również do wynajęcia zaplecze magazynowe (500 m2)

Informacji udzielamy pod nr telefonu: 881 250 033, 539 333 606 oraz mail: ankartrans@gmail.com